Фестивал Охридско Лето

Кликни за мапа
Кога:
јули 12, 2022 @ 9:00 pm – јули 13, 2022 @ 12:00 am
2022-07-12T21:00:00+02:00
2022-07-13T00:00:00+02:00
Каде:
Антички Театар
Глигор Прличев

Остави коментар